OrtaÇağ RPG
Ortaçağ Monarşisinin Bambaşka Dünyasına Göç Etmeye Ne Dersin? Fatastik dünyanın kapılarını senin için ortaçağ ile birleştirdik! Hemen üye ol ve bu büyülü dünyaya yanaş...
OrtaÇağ RPG
Ortaçağ Monarşisinin Bambaşka Dünyasına Göç Etmeye Ne Dersin? Fatastik dünyanın kapılarını senin için ortaçağ ile birleştirdik! Hemen üye ol ve bu büyülü dünyaya yanaş...
OrtaÇağ RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ortaçağın bağrından kopmuş, engizisyondan büyücülere kadar herşeyin olduğu hayal gücünün sınır tanımadığı Role Playing portalı!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

*Mektup

YazarMesaj
Hikayeci
Co-Admin
Hikayeci

Karakter Sayfası
Karakterin Adı:
Bağlı Bulunduğu Krallık:
Uyruğu:

*Mektup Empty
MesajKonu: *Mektup   *Mektup Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 12:36 pm

Görevleri haber vermek olan üç ulak, nallarıyla hız bulan atlarını dizginlediler Kastilya diyarının yegane sarayının önünde. Gönüllerinde tanrı aşkı, vücutlarında papalığın alevi yatıyordu. Kastilya'nın geçilmez surlarının başında bekleyen muhafızlara dönüp, ceplerinden çıkardıkları reddedilmez papalık armalı mektubu gösterdiler. Sur kapıları açılmış, ulaklaklar saraya ayak basıp, çoktan Isabella'nın yardımcılarına teslim etmişlerdi mektubu...

"Saygıdeğer Kastilya Hükümdarı Isabella Rhiannon,

Toparaklarınızdaki tehtidin yüce katolik camiasında yaşatacaklarını önlemek ve sizin büyülü güzelliğinizi korumak amacıyla, güçlü şovalyem ve Amerun valisi D'angelo Vildar' ı emrinize atama kararı aldım. Siz tanrının yolundan giden yüce bir hükümdarsınız. Umarım bu hediyemi karşılıksız bırakmayarak, ilerleyen zamanlarda ben Papa Alexander Sextus ile görüşmeyi kabul edersiniz. Efsanevi güzelliğinizin tüm Avrupa'da yankılandığını duyuyorum. Tanrı bilir ki olası birlikteliğimiz sonucunda belki ileride Avrupa'nın kaderi, sizin narin vücudunuz ve benim kudretimden sorulacaktır"
https://ortacag.yetkin-forum.com

*Mektup
1 sayfadaki 1 sayfası